מיהם עורכי הדין הטובים בעולם?

עורכי הדין המובילים בעולם עורכי הדין הטובים ביותר

עורכי הדין הטובים ביותר משתמשים במתודולוגיית ביקורת עמיתים מכובדת ומתוחכמת בעולם כדי לזהות את עורכי הדין המובילים לא רק בישראל, אלא גם בכל רחבי העולם . עורכי הדין הטובים ביותר מהדורות 2021 מקיפות 22 שווקים עולמיים ומציגות עורכי דין וחברות שהוכרו על ידי חבריהם כשחקנים המשפיעים והיעילים ביותר בזירה המשפטית ברחבי העולם.

הדירוג נעזר באלגוריתם המבוסס על איכות הדירוג של משרד עורכי דין ומייצר טבלאות נגישות לחיפוש המציגות את המשרדים המדורגים בתחומי שיפוט ובאזורים מרכזיים בעולם.

ניתן לחפש בקלות חברות המדורגות ברמה הגבוהה ביותר לפי שם, אזור עיסוק, תחום שיפוט או אזור ולהגיע במהירות למידע הדרוש.

  בנוסף: עורכי דין בכירים בישראל דירוג משרדי עורכי דין לפי תחומים עורכי הדין הפליליים הטובים בישראל דירוג משרדי עורכי דין 2021 דירוג משרדי עורכי דין מיסים עורכי דין מפורסמים בישראל עורכי הדין העשירים בישראל

על ידי התחשבות בדירוגים המובילים של ארגונים מהימנים, אנו מציעים מבט עולמי מקיף יותר על יכולות משרדי עורכי הדין. התוצאות הקולקטיביות מדויקות בהרבה מאלה שהתקבלו ממקור אחד.

24 במאי 2021 בְּרָזִיל 2021 עורכי הדין הטובים ביותר בברזיל .

19 במאי 2021 מקסיקו

2021 עורכי הדין הטובים ביותר במקסיקו .

19 במאי 2021 פּוֹרטוּגָל

2021 עורכי הדין הטובים ביותר בפורטוגל .

19 במאי 2021 סְפָרַד

2021 עורכי הדין הטובים ביותר בספרד .

19 במאי 2021 דרום אפריקה

עורכי הדין הטובים ביותר בשנת 2021 בדרום אפריקה .

19 במאי 2021 קולומביה

2021 עורכי הדין הטובים ביותר בקולומביה .

12 במאי 2021 פוארטו ריקו

2021 עורכי הדין הטובים ביותר בפורטו ריקו .

12 במאי 2021 צ'ילה

עורכי הדין הטובים ביותר בשנת 2021 . עודכן ב -10 במאי 2021

קנדה

2021 עורכי הדין הטובים ביותר בקנדה . פרסום עורכי הדין הטובים ביותר בקנדה מ -2021 יוצא לראשונה בדפוס ובאינטרנט 10 בדצמבר 2021.

רוצים ללמוד עוד? עיין בספרייה המקוונת המלאה של מיטב עורכי הדין כדי למצוא את עורכי הדין המובילים בקרבתך. עודכן ב -10 במאי 2021

יפן

הדירוג ה -11 של עורכי הדין הטובים ביותר ביפן מציגה את טוקיו כמטרופולין העליון עם המספר הגבוה ביותר של עורכי דין מוכרים. רק 4 אחוז מעורכי הדין ביפן זכו להכרה בעורכי הדין הטובים ביותר.

תחום העיסוק הנפוץ ביותר היה דיני קניין רוחני, ואחריהם דיני חברות ועסקאות מיזוגים ורכישות, דיני הגבלים עסקיים / תחרות וליטיגציה. בחוק חברות ומיזוגים ורכישות היו עורכי הדין המוכרים ביותר בתחומי העיסוק. דיני קניין רוחני, ליטיגציה ודיני בנקאות ומימון באו בעקבותיו.

9 באפריל 2021 ניו זילנד

בדירוג ה -12 של עורכי הדין הטובים ביותר בניו זילנד , רק 4 אחוזים מעורכי הדין בפועל בניו זילנד הוכרו על ידי עורכי הדין הטובים ביותר. אזור המטרופולין עם עורכי הדין המוכרים ביותר היה אוקלנד. בדיני חברות היה המספר הגדול ביותר של עורכי דין מוכרים, ואחריו דיני קניין רוחני, ליטיגציה ודיני בנקאות ומימון.

מבין 64 תחומי העיסוק המשפטי, דיני הקניין הרוחני היו החיפושים ביותר, ואחריהם דיני בנקאות ומימון, ליטיגציה ודיני מקרקעין.

9 באפריל 2021 סינגפור

רק 8 אחוזים מעורכי הדין הפועלים זכו לכבוד על ידי עורכי הדין הטובים ביותר בדירוג ה -12 של עורכי הדין הטובים ביותר בסינגפור . בוררות וגישור הייתה הקטגוריה המשפטית עם המספר הגבוה ביותר של עורכי דין מוכרים, ואחריה בנקים ופיננסים, דיני מיזוגים ורכישות ודיני חברות.

מבין 42 תחומי העיסוק, בנקאות ופיננסים היו הכי חיפושים, ואחריהם בוררות וגישור, בוררות בינלאומית ודיני חברות.

9 באפריל 2021 אוֹסטְרַלִיָה

לדירוג ה -13 של מיטב עורכי הדין באוסטרליה , עורכי הדין הטובים ביותר נסקרו על ידי Financial Review , עיתון יומי אוסטרלי המתמקד בעסקים, כדי להביא לקהל שלהם את הכישרון המשפטי המוביל באוסטרליה. מתוך עורכי הדין בפועל באוסטרליה, 6 אחוזים הוכרו על ידי עורכי הדין הטובים ביותר. מתוך 9 המטרופולינים שסקרנו, היה בסידני המספר הגבוה ביותר של עורכי דין שהוכר. תחום העיסוק המשפטי עם המספר הגבוה ביותר של עורכי דין מוכרים היה ליטיגציה, ואחריו דיני ביטוח, יישוב סכסוכים אלטרנטיביים ודיני חברות.

חוק ההגירה היה החיפוי ביותר, ואחריו הליטיגציה, דיני ביטוח ודיני משפחה.

17 באפריל 2021 רוּסִיָה

סקרנו את Pravo , כלי התקשורת המשפטי העצמאי הגדול ביותר ברוסיה, כדי להעריך את הדירוג ה -12 של עורכי הדין הטובים ביותר ברוסיה . בדירוג זו של 2021, עורכי הדין הטובים ביותר כיבדו שני אחוזים מעורכי הדין בפועל ברוסיה. אזור המטרופולין עם המספר הגבוה ביותר של עורכי דין שהוכרו היה מוסקבה. תחום העיסוק בו היו עורכי הדין המוכרים ביותר היה ליטיגציה, ואחריו דיני חברות, דיני מיזוגים ורכישות, ובוררות וגישור.

ליטיגציה הייתה תחום העיסוק הנחשב ביותר ברוסיה, ואחריו דיני מיסים, דיני קניין רוחני ודיני חברות.

4 ביוני 2021 אוקראינה

בבדיקה של Yuridicheskaya Gazeta , הצגנו את האחוז העליון של הכישרון המשפטי של אוקראינה בדירוג ה -11 של עורכי הדין הטובים ביותר באוקראינה . במסגרת מהדורת 2021 זו, קייב בלטה כמטרופולין המובילה מבחינת מספר עורכי הדין המוכרים. דיני חברות היו תחום העיסוק המשפטי עם המספר הגבוה ביותר של עורכי דין מוכרים, ואחריו התדיינות משפטית, מיזוגים ורכישות ודיני בנקאות ומימון.

דיני מיסים היו תחום העיסוק הנפוץ ביותר באוקראינה, ואחריו דיני קניין רוחני, דיני בנקאות ומימון והגנה פלילית.

9 ביוני 2021 הממלכה המאוחדת

הדירוג התשיעית של עורכי הדין הטובים ביותר בבריטניה הכירה בכמעט 4 אחוזים מעורכי הדין בפועל בבריטניה. מתוך 35 המטרופולינים בבריטניה המופיעים בדירוג זו, בלונדון היה המספר הגבוה ביותר של עורכי דין מוכרים. תחום העיסוק עם המספר הגבוה ביותר של עורכי דין מוכרים היה ליטיגציה, ואחריו דיני עבודה, דיני מקרקעין ודיני משפחה.

תחומי העיסוק הנפוצים ביותר היו דיני פרסום ושיווק, דיני עבודה ודיני משפחה.

9 ביוני 2021 צָרְפַת

לדירוג ה -11 של עורכי הדין הטובים ביותר בצרפת , סקרנו את Les Echos , עיתון יומי צרפתי, בכדי להביא לקהל הקהל הממוקד שלהם את הכישרון המשפטי המוביל בצרפת. כמעט 3 אחוז מעורכי הדין בפועל בצרפת הוכרו על ידי עורכי הדין הטובים ביותר. בפריז היה המספר הגבוה ביותר של עורכי דין שהוכרו מתוך 16 המטרופולינים הכלולים בדירוג זו. בדיני המס היה המספר הגבוה ביותר של עורכי דין מוכרים, ואחריו מיזוגים ורכישות, דיני חברות וליטיגציה.

דיני עבודה, דיני מיסים ודיני קניין רוחני היו אזורי העיסוק הנחשבים ביותר בצרפת .

25 ביוני 2021 אִיטַלִיָה

בדירוג השביעית של עורכי הדין הטובים ביותר באיטליה , היה במילאנו המספר הגבוה ביותר של עורכי דין שהוכרו מתוך עשרה המטרופולינים שכללנו. בדיני חברות היה המספר הגבוה ביותר של עורכי דין מוכרים, ואחריהם דיני בנקאות ומימון, דיני מיזוגים ורכישות ודיני קניין רוחני.

קניין רוחני היה תחום העיסוק הנפוץ ביותר, ואחריו דיני מיסים ודיני עבודה.

25 ביוני 2021 אוֹסְטְרֵיָה

לדירוג ה -11 של עורכי הדין הטובים ביותר באוסטריה , סקרנו את הנדלסבלט , עיתון עסקי בשפה הגרמנית, כדי להעריך את 6 אחוזי הכשרונות המשפטיים הטובים ביותר באוסטריה. וינה הייתה המטרופולין עם המספר הגבוה ביותר של עורכי דין מוכרים. תחום העיסוק עם עורכי הדין המוכרים ביותר היה דיני חברות, ואחריהם דיני מיזוגים ורכישות, דיני בנקאות ומימון, וליטיגציה.

דיני חברות היו אזור העיסוק הנפוץ ביותר באוסטריה, ואחריו חוק חדלות פירעון וארגון מחדש ודיני תחרות / מונופולים.

26 ביוני 2021 גֶרמָנִיָה

לדירוג ה -12 של עורכי הדין הטובים ביותר בגרמניה , ביצענו סקירה על הנדלסבלט כדי להדגיש את 2 אחוזי העורכי הדין הטובים ביותר בגרמניה. בדירוג זו, באיירן הייתה המטרופולין המובילה מבחינת מספר עורכי הדין המוכרים. תחום העיסוק עם המספר הרב ביותר של עורכי דין מוכרים היה דיני חברות, ואחריו דיני קניין רוחני ודיני מיזוגים ורכישות.

תחום העיסוק הנפוץ ביותר היה דיני קניין רוחני, ואחריו דיני עבודה ודיני מיסים.

26 ביוני 2021 שוויץ

סקרנו את הנדלסבלט לדירוג ה -11 של עורכי הדין הטובים ביותר בשוויץ . עורכי הדין הטובים ביותר זיהו בדירוג זו 6 אחוזים מעורכי הדין בפועל בשוויץ. ציריך בלטה כמטרופולין עם המספר הגבוה ביותר של עורכי דין מוכרים. דיני חברות היו תחום העיסוק המשפטי עם המספר הגבוה ביותר של עורכי דין מוכרים, ואחריו דיני בנקאות ומימון, בוררות וגישור, וליטיגציה.

תחום העיסוק הנפוץ ביותר היה דיני מיזוגים ורכישות, ואחריהם דיני חברות ודיני בנקאות ומימון.

26 ביוני 2021 טופ לוייר דירוג עורכי הדין הנבחרים Top lawyer היא פלטפורמת מחקר משפטית מקוונת שנועדה לסייע למשתמשים למצוא רשויות מובילות ולקבוע את מעמדם הנוכחי של החוק.

Top lawyer מפתחת מנוע חיפוש משפטי, עם מובנה מדד ציטוט פונקציונלי, המתמקד בפסיקה ועל חקיקה מן המשפט מקובל שיפוט ברחבי העולם. הוא מקשר לתוכן ממגוון מפרסמים משפטיים וכולל קישורים לחומר בטקסט מלא משירותי מחקר משפטי מקוונים

משרדנו מטה החברה

ראול ולנברג 18 תל אביב

מטרת הדירוג מטרת ה- Top lawyer היא לסייע לעורכי דין וצוותים משפטיים למצוא את היועצים הנכונים באמצעות דירוג המערכת של משרד עורכי הדין, שהם ללא תשלום לגישה באתר זה. הדירוג שלנו מבוסס על משוב של עמיתים פנימיים בפניה אישיץ למשרדי עורכי דין המוערכים באופן עצמאי על ידי החוקרים שלנו.

משרד עורכי דין יכול להיכנס לטבלאות הדירוג והערכה שלנו באמצעות בדיקות הערכה על ידי הסוקרים שלנו, הדירוג הוא על דעתם האישית של צוות Top lawyer וכל הפרסומים הם בגדר דיעה והמלצה לא מחייבת בלבד.